Proč v tomto období necvičíme online?

15. 04. 2020 | 0 komentářů

Milé klientky a milí klienti,

Po prožití silného superúplňku minulou středu, který z mnohých nás doslova vytáhl jakoukoli tendenci bojovat se všemi i s osudem, přišel čas milníku poloviny dubna a my cítíme, že neočekávaného už bylo dost, že bojů a nesmíření se s danou situací už bylo dost a že opravdu nadešel čas, abychom vzali svou vlastní situaci do vlastních rukou. Nikdo jiný to za nás neudělá.

Přesně tento časový i energetický milník je důvod, proč necvičíme online lekce.

Někteří z Vás mi napsali, že byste online lekce uvítali. Že ostatní studia online lekce nabízejí, tak proč naše studio ne?

Věřím, že je dobře, že všichni všechno neděláme stejně a že každý má tak prostor se vyjádřit podle svého.

Za naše studio jsem se rozhodla Vás podpořit každý týden jedním videem, které pro Vás připravují naše báječné lektorky. Zvolili jsme právě tuto formu, protože bychom Vám tak rádi dali možnost a prostor trávit čas u sebe, vzít sebe samu/sebe samého do vlastních rukou, najít čas se vnímat.

A k tomu vám právě stačí jedna lekce týdně, kterou máte možnost zacvičit mnohokrát a opakovaně, aby se stala rituálem pro vaše tělo i mysl.

Abyste prožili hloubku sebe sama, která při opakování vzniká. Je to právě časté opakování čehokoli, cviku, úkolu, situace, chyby, kdy v nás vzniká uvědomění a poučení.

Situace omezení vlastní svobody nás velmi zaskočila.

Ale tato situace nespadla z nebe a nepřišla proto, abychom pokračovali ve starých vzorcích chování a stále opakovali zvyky, z kterých už mnohdy byly zlozvyky.

My lidé, stejně jako vše živé jsme součástí životního cyklu a život se o nás všechny láskyplně stará od zrození až ke smrti.
I tato situace je od něj ukázka láskyplné péče, kdy je nám jednoduše dána možnost. Možnost něco změnit.

Každý z nás ví, co to má být. Pamatujete, máte i duši. Hluboko ve spojení s vaším srdcem a tam máte všechny odpovědi.

Za naše studio tato možnost změny neleží v poskytování každodenních online lekcí a pokračování ve stejném principu, z kterého jsme odešli.

Rozumíme, že je touto formou, v dobrém záměru pomáháno naplnit a vyplnit „volný“ čas pohybovou aktivitou, na kterou jste byli doposud zvyklý. Dostat tak vedení a podporu od druhého člověka a je určitě dobře, že i tato možnost je stále k dispozici. Každý má právo své volby.

Nicméně, co ale možnost se přestat neustále spoléhat na vedení a podporu druhého člověka? Co možnost se začít spoléhat zcela jen na sebe. Na svoje vnímavé tělo, jeho pohybovou paměť, na svoji sílu, laskavé srdce a duši, která k nám hovoří slova pravdy. Tato slova pravdy lze ale slyšet pouze když utichne hluk a řev myšlenek. Když utichnou hlasitá stále se otáčející kola stroje, mašiny, kterou nosíme ve své hlavě. Každý den si tak otevíráme online zprávy, online obchody a za mě i online cvičení, abychom tuto mašinu nasytili a utišili.

Proto Vám nenabízíme každodenní online lekce, každodenní „podporu“ toho, na co jste byli zvyklý, každodenní zvyk, ke kterému jste často spěchali z práce, abyste si dobili baterky.

Budeme moc rádi, když k nám zase budete z práce spěchat si zacvičit vaši oblíbenou lekci. Proto tady pro Vás jsme. Cvičit, pohybovat se je potřeba. Je to krásné a nabíjející, ale kdy jindy začít dělat to, co už notoricky znám jinak, než v době, která mě do změny, přehodnocování a pokory doslova dotlačila?

S celým týmem lektorek se moc těšíme na osobní setkání a cvičení s vámi všemi.

S úctou a pozdravem

Sára Suchá

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NOVÉ PŘÍSPĚVKY

Vnitřní práce má smysl🙌🌸 

Vnitřní práce má smysl🙌🌸 

Často můžete v rozvojových knihách nebo na lekcích jógy slyšet, že tvoříme svůj život zevnitř, že je podstatné na co myslíme a kam zaměřujeme svou pozornost.🤷‍♀️ Jak vnímáte tato slova? Dávají vám...

Vykročme do nového týdne s vírou v život🙏🏻🍀💗

Vykročme do nového týdne s vírou v život🙏🏻🍀💗

Tak zůstaneme ve vibraci života a život zůstane s námi🌍 Víte, jak vás pořád zásobuji jógovými moudry typu: 💫Jste to, co žijete. 💫Kam se dívám, tím se stávám. 💫Ne ti druzí, ale já. 💫Není podstatné co...

Těšíme se z TEĎ?

Těšíme se z TEĎ?

TEĎ se vše dějeTEĎ nic nechybíTEĎ je přítomna Láska Umíte si představit, že není třeba cokoli plánovat, vymýšlet životu představy, které bychom si měli splnit, abychom se konečně cítili naplnění a...